| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
NGS Monray Passenger Plus sülearvutikott 45,7 cm (18") Portfell Must | €14.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 45,7 cm |
| Karbi tüüp | Portfell |
| Materjal | Nailon |
| Toote peamine värv | Must |
| Brändiühilduvus | Universaalne |
| Sugu | Mõlemale soole sobiv |
| Kasutamise eluiga | Täiskasvanud |
| Integreeritud taskud | |
| Kandesangad | |
| Eemaldatav õlarihm | |
| Õlarihm | |
| Kaitseomadused | Tolmukindel, Kriimukindel |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 452 mm |
| Sügavus | 800 mm |
| Kõrgus | 325 mm |
| Kaal | 670 g |
| Pakendi laius | 670 mm |
| Pakendi sügavus | 472 mm |
| Pakendi kõrgus | 420 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Käepide(med) | |