| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
NGS Monray Ginger sülearvutikott 35,6 cm (14") Portfell Must, Hall | €13.57 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 35,6 cm |
| Karbi tüüp | Portfell |
| Materjal | Nailon |
| Toote peamine värv | Must, Hall |
| Brändiühilduvus | Universaalne |
| Sugu | Mõlemale soole sobiv |
| Kasutamise eluiga | Täiskasvanud |
| Integreeritud taskud | |
| Sektsioonide arv | 2 |
| Esitasku | |
| Esitaskute arv | 1 |
| Kandesangad | |
| Eemaldatav õlarihm | |
| Õlarihm | |
| Kaitseomadused | Tolmukindel, Kriimukindel |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 360 mm |
| Sügavus | 70 mm |
| Kõrgus | 280 mm |
| Pakendi laius | 580 mm |
| Pakendi sügavus | 320 mm |
| Pakendi kõrgus | 380 mm |