| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.easynotebooks.de |
Manhattan 440370, Rucksack, 43,9 cm (17.3"), Schultergurt, 1,2 kg | €47.28 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 43,9 cm |
| Karbi tüüp | Seljakott |
| Materjal | Polüester |
| Toote peamine värv | Hall |
| Brändiühilduvus | Universaalne |
| Tahvelarvuti sahtel | Jah |
| Esitasku | Jah |
| Kandesangad | Jah |
| Õlarihm | Jah |
| Eemaldatav õlarihm | Jah |
| Kinnitamise tüüp | Tõmblukk |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 318 mm |
| Sügavus | 470 mm |
| Kõrgus | 229 mm |
| Kaal | 1,2 kg |
| Mahutavus | 40 l |
| Pakendi kaal | 1,25 kg |