| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.funtech.si |
Lenovo ThinkPad Executive Leather Case 4X40E77322 | €93.31 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 35,8 cm |
| Karbi tüüp | Portfell |
| Materjal | Nahk |
| Toote peamine värv | Must |
| Õlarihm | Jah |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 318 mm |
| Sügavus | 387 mm |
| Kõrgus | 89 mm |
| Kaal | 1,24 kg |
| Sülearvuti sahtli mõõdud (l x s x k) | 351 x 263 x 36,4 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |