| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Lenovo Yoga nešiojamam kompiuteriui 14,5 colio GX41K68626 turkis | €23.62 |
|
techarena.lt |
Lenovo Yoga Sleeve Fits up to size 14.5 " Sleeve Tidal Teal | €26.59 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 36,8 cm |
| Karbi tüüp | Varrukaümbris |
| Materjal | Polüetüleentereftalaat (PET), Polüuretaan |
| Toote peamine värv | Sinakasroheline |
| Brändiühilduvus | Lenovo |
| Ühilduvus | Yoga |
| Taaskasutusmaterjal | Jah |
| Taaskasutatud materjal | Polüetüleentereftalaat (PET) |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 360 mm |
| Sügavus | 5,8 mm |
| Kõrgus | 271 mm |
| Kaal | 248 g |
| Pakendi laius | 360 mm |
| Pakendi sügavus | 271 mm |
| Pakendi kõrgus | 5,8 mm |
| Pakendi kaal | 268 g |