| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Leitz Complete 15.6" (6017-00-95) | €129.21 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 39,6 cm |
| Karbi tüüp | Seljakott |
| Materjal | Nahk, Metall, Polüester |
| Toote peamine värv | Must |
| Brändiühilduvus | Kõik tootjad |
| Suurendatav | |
| Integreeritud taskud | |
| Tahvelarvuti sahtel | |
| Esitasku | |
| Kandesangad | |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 310 mm |
| Sügavus | 200 mm |
| Kõrgus | 460 mm |
| Kaal | 1,2 kg |
| Mahutavus | 16 l |
| Laiendatud maht | 18 l |
| Muud funktsioonid | |
| Veepudeli tasku | |