Tootja: Kensington
Mudel: K68403WW
EAN: 0085896684039
Kensington K68403WW. Karbi tüüp: Seljakott, Ekraani maksimaalne suurus: 40,6 cm (16"), Esitaskute arv: 1, Kandesangad, Õlarihm, Pinnakujundus: Ühevärviline
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Kensington K68403WW sülearvutikott 40,6 cm (16") Seljakott Must | €23.76 |
|
www.pure-gaming.fr |
Kensington Sac à dos Simply Portable Lite 16" | €24.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 40,6 cm |
| Karbi tüüp | Seljakott |
| Toote peamine värv | Must |
| Brändiühilduvus | Universaalne |
| Sugu | Mõlemale soole sobiv |
| Kasutamise eluiga | Täiskasvanud |
| Integreeritud taskud | Jah |
| Välistasku | Eesmine tasku, Küljetasku |
| Esitasku | Jah |
| Esitaskute arv | 1 |
| Kandesangad | Jah |
| Õlarihm | Jah |
| Kinnitamise tüüp | Tõmblukk |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 320 mm |
| Pakendi sügavus | 160 mm |
| Pakendi kõrgus | 445 mm |
| Pakendi kaal | 880 g |