| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
HP Slim 12.5-inch Sleeve | €40.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 31,8 cm |
| Karbi tüüp | Varrukaümbris |
| Materjal | Kangas |
| Toote peamine värv | Must, Hall |
| Päritoluriik | Hiina |
| HP segment | Ettevõtlus |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 330 mm |
| Sügavus | 30 mm |
| Kõrgus | 232 mm |
| Kaal | 230 g |