| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
HP Sacoche pour ordinateur portable Prelude Pro 17,3 pouces | €39.12 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 43,9 cm |
| Karbi tüüp | Kullerikoti ümbris |
| Materjal | Polüester, Polüetüleen |
| Toote peamine värv | Must |
| Brändiühilduvus | HP |
| Päritoluriik | Hiina |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 450 mm |
| Sügavus | 60 mm |
| Kõrgus | 315 mm |
| Kaal | 440 g |
| Pakendi laius | 450 mm |
| Pakendi sügavus | 60 mm |
| Pakendi kõrgus | 315 mm |
| Pakendi kaal | 440 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |