| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
HP Mobility -salkku kannettavalle, 11,6 tuumaa | €32.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 29,5 cm |
| Karbi tüüp | Portfell |
| Materjal | Vaht, Polüester |
| Toote peamine värv | Must |
| Brändiühilduvus | HP |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 312 mm |
| Sügavus | 225 mm |
| Kõrgus | 32 mm |
| Kaal | 366 g |
| Pakendi laius | 312 mm |
| Pakendi sügavus | 225 mm |
| Pakendi kõrgus | 32 mm |
| Pakendi kaal | 366 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Kaubaaluse brutokaal | 197,4 g |
| Aluse kaal | 197,4 kg |