| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
HP 13.3 Business Sleeve notebook case 33.8 cm (13.3") Sleeve case Black | €19.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 33,8 cm |
| Karbi tüüp | Varrukaümbris |
| Toote peamine värv | Must |
| Brändiühilduvus | HP |
| Ühilduvus | HP x2 1012 G2; HP x2 612 G2; HP x2 210 G2; HP Elite x3; HP x2 1012 G1; HP x2 210 G1; HP Pro 608 G1; HP Pro 408 G1; HP Pro Slate 10 EE G1; HP Pro Tablet 10 EE G1; HP Pro Slate 8; HP Pro Slate 12; HP Elite x2 1011 G1; HP Pro x2 612 G1; HP Pro 610 G1; HP ElitePad 1000 G2 Healthcare Tablet; HP ElitePad 1000 G2 Rugged Tablet; HP ElitePad 1000 G2; HP ElitePad 1000 G2; HP Slate 8 Pro; HP Slate 7 Extreme; HP Slate 7 Plus; HP ProBook x360 11 G2 EE; HP ProBook x360 11 G1 EE; HP ProBook 11 G2 EE; HP ProBook 11 G1 EE; HP Pro x2 612 G1 with Power Keyboard; HP Pro x2 612 G1 with Travel Keyboard; HP Elite x2 1011 G1 with Power Keyboard; HP Elite x2 1011 G1 with Travel Keyboard; HP EliteBook 725 G3; HP EliteBook 725 G2; HP EliteBook 720 G2; HP EliteBook 720 G1; HP EliteBook 820 G3; HP EliteBook 820 G2; HP EliteBook 820 G1 |
| Kaitseomadused | Põrutuskindel, Kriimukindel |
| Päritoluriik | Hiina |
| HP segment | Ettevõtlus |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 229 mm |
| Sügavus | 325 mm |
| Kõrgus | 10 mm |
| Kaal | 240 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |