| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Hama Laptop-Tasche Velvet von 40 - 41 cm (15.6 - 16.2), Schwarz (00217259) | €21.57 |
|
www.ox.ee |
Hama Sülearv.kott Velvet 16,2", must | €24.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 41,1 cm |
| Karbi tüüp | Pealt avatav kott |
| Materjal | Polüester |
| Toote peamine värv | Must |
| Brändiühilduvus | Kõik tootjad |
| Integreeritud taskud | Jah |
| Tahvelarvuti sahtel | Jah |
| Esitasku | Jah |
| Esitaskute arv | 1 |
| Tagatasku | Jah |
| Kandesangad | Jah |
| Eemaldatav õlarihm | Jah |
| Õlarihm | Jah |
| Kaitseomadused | Mustusekindel, Kriimukindel |
| Kinnitamise tüüp | Tõmblukk |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 420 mm |
| Sügavus | 45 mm |
| Kõrgus | 330 mm |
| Sülearvuti sahtli mõõdud (l x s x k) | 410 x 40 x 300 mm |