| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Somas Hama Toronto Bag 14.1" (001019110000) - OReol.eu | €11.00 |
|
maxtrade.lv |
Hama Notebook Bag Toronto 14.1 inch. olive | €15.49 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 35,8 cm |
| Karbi tüüp | Portfell |
| Materjal | Nailon |
| Toote peamine värv | Oliiv |
| Brändiühilduvus | Kõik tootjad |
| Suurendatav | |
| Esitasku | |
| Esitaskute arv | 1 |
| Tagatasku | |
| Kandesangad | |
| Eemaldatav õlarihm | |
| Õlarihm | |
| Kaitseomadused | Tolmukindel, Kriimukindel |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 380 mm |
| Sügavus | 40 mm |
| Kõrgus | 300 mm |
| Kaal | 320 g |
| Sülearvuti sahtli mõõdud (l x s x k) | 360 x 30 x 270 mm |