| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
maxtrade.lv |
Hama Notebook sleeve Tayrona 14.1'' Hama dark grey | €13.77 |
|
eltek.lv |
Hama lap. Sleeve HAMA Tayrona 14,1 # | €19.80 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 35,8 cm |
| Karbi tüüp | Kullerikoti ümbris |
| Materjal | Polüester, Polüuretaan |
| Toote peamine värv | Hall |
| Brändiühilduvus | Kõik tootjad |
| Sektsioonide arv | 1 |
| Esitasku | |
| Esitaskute arv | 1 |
| Kaitseomadused | Kriimukindel |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 390 mm |
| Sügavus | 20 mm |
| Kõrgus | 290 mm |
| Kaal | 231 g |
| Sülearvuti sahtli mõõdud (l x s x k) | 370 x 15 x 275 mm |