| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
baitukas.lt |
Laptop bag Nice 13.3-inch black | €23.38 |
|
intop.lt |
Durpės Hama Nizza Life 13,3 colio (002165280000) | €25.60 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 33,8 cm |
| Karbi tüüp | Hardshell ümbris |
| Materjal | Polüester |
| Toote peamine värv | Must |
| Brändiühilduvus | Kõik tootjad |
| Esitasku | |
| Esitaskute arv | 1 |
| Kandesangad | |
| Õlarihm | |
| Eemaldatav õlarihm | |
| Kaitseomadused | Löögikindel, Põrutuskindel, Mustusekindel, Kriimukindel |
| Kinnitamise tüüp | Tõmblukk |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 370 mm |
| Sügavus | 50 mm |
| Kõrgus | 270 mm |
| Kaal | 500 g |
| Sülearvuti sahtli mõõdud (l x s x k) | 330 x 35 x 240 mm |