| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Hama LT sleeve neoprene 13,3 grey | €14.64 |
|
m79.lv |
LT sleeve neoprene 13,3 grey 216508 (4047443463395) portatīvo datoru soma, apvalks | €15.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 33,8 cm |
| Karbi tüüp | Varrukaümbris |
| Materjal | Neopreen |
| Toote peamine värv | Hall, Punane |
| Brändiühilduvus | Kõik tootjad |
| Kaitseomadused | Mustusekindel, Kriimukindel |
| Kinnitamise tüüp | Tõmblukk |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 370 mm |
| Sügavus | 20 mm |
| Kõrgus | 260 mm |
| Kaal | 160 g |
| Sülearvuti sahtli mõõdud (l x s x k) | 340 x 10 x 250 mm |