| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
HAMA "Neoprenski" ovitek za prenosni računalnik, do 44 cm (17,3"), modri | €23.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 43,9 cm |
| Karbi tüüp | Varrukaümbris |
| Materjal | Neopreen |
| Toote peamine värv | Sinine |
| Brändiühilduvus | Kõik tootjad |
| Kaitseomadused | Mustusekindel, Kriimukindel |
| Kinnitamise tüüp | Tõmblukk |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 20 mm |
| Kõrgus | 330 mm |
| Kaal | 250 g |
| Sülearvuti sahtli mõõdud (l x s x k) | 410 x 10 x 320 mm |