| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
baitukas.lt |
LT sleeve neoprene 13.3 black | €13.58 |
|
intop.lt |
Nešiojamojo kompiuterio dėklas 13,3 colio neo juodas | €13.65 |
|
www.toppc.lt |
Hama Neoprene Sleeve, 13.3", Black | €17.24 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 33,8 cm |
| Karbi tüüp | Varrukaümbris |
| Materjal | Neopreen |
| Toote peamine värv | Must |
| Brändiühilduvus | Kõik tootjad |
| Kaitseomadused | Mustusekindel, Kriimukindel |
| Kinnitamise tüüp | Tõmblukk |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 370 mm |
| Sügavus | 20 mm |
| Kõrgus | 260 mm |
| Kaal | 160 g |
| Sülearvuti sahtli mõõdud (l x s x k) | 340 x 10 x 250 mm |