| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
baitukas.lt |
LT bag florenz 13,3 ; blue/grey | €22.63 |
|
intop.lt |
Hama Florence krepšys 13,3 colio (002171250000) | €23.56 |
|
www.toppc.lt |
Hama Florence, 13.3", Grey/Blue | €30.76 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 33,8 cm |
| Karbi tüüp | Portfell |
| Materjal | Polüester |
| Toote peamine värv | Sinine, Hall |
| Brändiühilduvus | Kõik tootjad |
| Esitasku | |
| Esitaskute arv | 1 |
| Kandesangad | |
| Õlarihm | |
| Eemaldatav õlarihm | |
| Kaitseomadused | Mustusekindel, Kriimukindel |
| Kinnitamise tüüp | Tõmblukk |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 360 mm |
| Sügavus | 35 mm |
| Kõrgus | 290 mm |
| Kaal | 350 g |
| Sülearvuti sahtli mõõdud (l x s x k) | 330 x 30 x 275 mm |