| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
baitukas.lt |
LT bag florenz 15,6 black/grey | €25.11 |
|
intop.lt |
Hama Florence krepšys 15,6 colio (002171160000) | €26.46 |
|
www.toppc.lt |
Hama Florence, 15.6", Black/Grey | €33.35 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 39,6 cm |
| Karbi tüüp | Portfell |
| Materjal | Polüester |
| Toote peamine värv | Must, Hall |
| Brändiühilduvus | Kõik tootjad |
| Esitasku | |
| Esitaskute arv | 1 |
| Kandesangad | |
| Õlarihm | |
| Eemaldatav õlarihm | |
| Kinnitamise tüüp | Tõmblukk |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 430 mm |
| Sügavus | 45 mm |
| Kõrgus | 340 mm |
| Kaal | 420 g |
| Sülearvuti sahtli mõõdud (l x s x k) | 390 x 40 x 320 mm |