| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Nešiojamojo kompiuterio dėklas Florenz 13.3 juodas | €10.33 |
|
baitukas.lt |
LT sleeve florenz 13,3 black/grey | €11.33 |
|
www.toppc.lt |
Hama Florence, 13.3", Grey/Black | €18.93 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 33,8 cm |
| Karbi tüüp | Varrukaümbris |
| Materjal | Polüester |
| Toote peamine värv | Must, Hall |
| Brändiühilduvus | Kõik tootjad |
| Esitasku | |
| Esitaskute arv | 1 |
| Kaitseomadused | Mustusekindel, Kriimukindel |
| Kinnitamise tüüp | Tõmblukk |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 355 mm |
| Sügavus | 25 mm |
| Kõrgus | 275 mm |
| Kaal | 185 g |
| Sülearvuti sahtli mõõdud (l x s x k) | 340 x 15 x 260 mm |