| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
baitukas.lt |
LT sleeve classy 15,6 black | €23.09 |
|
intop.lt |
Stilingas nešiojamojo kompiuterio dėklas 15.6, juodas | €26.05 |
|
www.toppc.lt |
Hama Classy Sleeve, 15.6", Black | €31.13 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 39,6 cm |
| Karbi tüüp | Varrukaümbris |
| Materjal | Polüuretaan |
| Toote peamine värv | Must |
| Brändiühilduvus | Kõik tootjad |
| Kaitseomadused | Mustusekindel, Kriimukindel |
| Kinnitamise tüüp | Tõmblukk |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 420 mm |
| Sügavus | 20 mm |
| Kõrgus | 310 mm |
| Kaal | 330 g |
| Sülearvuti sahtli mõõdud (l x s x k) | 400 x 10 x 300 mm |