| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
25n.de |
Fujitsu Top Case 14 - Notebook-Tasche - 35.6 cm (14") | Fujitsu | S26391-F20-L120 | 4063872788885 | €173.69 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 35,6 cm |
| Karbi tüüp | Pealt avatav kott |
| Materjal | Polüester |
| Toote peamine värv | Must |
| Brändiühilduvus | Fujitsu |
| Kandesangad | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 375 mm |
| Sügavus | 60 mm |
| Kõrgus | 285 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |