| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Sülearvuti Ümbris Ewent EW2517 Hall 15" 15,6'' | €21.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 39,6 cm |
| Karbi tüüp | Portfell |
| Materjal | Polüester |
| Toote peamine värv | Hall |
| Brändiühilduvus | Universaalne |
| Tahvelarvuti sahtel | |
| Sisetasku | Tahvelarvuti tasku |
| Esitasku | |
| Õlarihm | |
| Kinnitamise tüüp | Tõmblukk |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 405 mm |
| Sügavus | 75 mm |
| Kõrgus | 280 mm |
| Kaal | 480 g |
| Mahutavus | 10 l |