| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
FUNDA EWENT PARA PORTATIL- 13.3'' NEGRO | €9.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 33,8 cm |
| Karbi tüüp | Varrukaümbris |
| Materjal | Polüester |
| Sisemuse materjal | Polüester |
| Toote peamine värv | Must |
| Sektsioonide arv | 1 |
| Esitasku | |
| Kandesangad | |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 350 mm |
| Sügavus | 30 mm |
| Kõrgus | 260 mm |
| Kaal | 200 g |
| Sülearvuti sahtli mõõdud (l x s x k) | 340 x 20 x 250 mm |
| Pakendi tüüp | Kaart |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Pakendi sisu | |
| Hiir kaasa arvatud | |