| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Somas Dell Pro 15 PO1520C-460-BCMU - OReol.eu | €100.00 |
|
www.pc21.fr |
DELL PRO BRIEFCASE 15 | €104.14 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 38,1 cm |
| Karbi tüüp | Portfell |
| Materjal | EVA (etüleenvinüülatsetaat) |
| Toote peamine värv | Must |
| Vooderduse värv | Sinine |
| Brändiühilduvus | Dell |
| Integreeritud taskud | |
| Esitasku | |
| Kandesangad | |
| Eemaldatav õlarihm | |
| Õlarihm | |
| Käru kinnitusrihm | |
| Kaitseomadused | Kriimukindel, Löögikindel, Veekindel |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 399 mm |
| Sügavus | 109 mm |
| Kõrgus | 300 mm |
| Kaal | 757 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |