Tootja: dbramante1928
Mudel: SK13GT000967
EAN: 5711428009678
dbramante1928 Skagen Pro. Karbi tüüp: Varrukaümbris, Ekraani maksimaalne suurus: 33 cm (13"). Kaal: 250 g. Pinnakujundus: Ühevärviline
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
dbramante1928 Skagen Pro 33 cm (13") Suojakotelo Ruskea | €94.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 33 cm |
| Karbi tüüp | Varrukaümbris |
| Materjal | Nahk |
| Toote peamine värv | Pruun |
| Brändiühilduvus | Apple |
| Ühilduvus | MB Air ('18)/Pro ('16) 13” |
| Esitasku | |
| Kombinatsioonlukud | |
| Kandesangad | |
| Õlarihm | |
| Kaitseomadused | Tolmukindel, Kriimukindel |
| Päritoluriik | India |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 322 mm |
| Sügavus | 20 mm |
| Kõrgus | 230 mm |
| Kaal | 250 g |
| Sülearvuti sahtli mõõdud (l x s x k) | 312 x 220 x 16 mm |
| Pakendi laius | 330 mm |
| Pakendi sügavus | 25 mm |
| Pakendi kõrgus | 280 mm |
| Pakendi kaal | 368 g |
| Tehnilised andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 300 tk |
| Põhikastid (välimine) kaubaaluse kihi kohta (EL) | 30 tk |
| Logistika andmed | |
| Kogus pakis | 10 tk |
| Peamise pakendi netokaal | 820 g |
| Transpordikarbi netokaal | 118 g |
| Kaubaaluse brutokaal | 5,76 kg |
| Põhikasti (välimise) laius | 355 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 330 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 295 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 820 g |
| Põhikasti (välimine) maht | 34559,25 cm³ |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 368 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Muud funktsioonid | |
| Väliste kartongpakendite kogus | 10 tk |