Tootja: dbramante1928
Mudel: BG16GTBL1497
EAN: 5711428014979
dbramante1928 Rosenborg. Kaal: 1,17 kg
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 410 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kõrgus | 290 mm |
| Kaal | 1,17 kg |
| Sülearvuti sahtli mõõdud (l x s x k) | 380 x 270 x 25 mm |
| Pakendi laius | 410 mm |
| Pakendi sügavus | 80 mm |
| Pakendi kõrgus | 440 mm |
| Pakendi kaal | 1,18 kg |
| Logistika andmed | |
| Peamise pakendi netokaal | 1,61 kg |
| Kogus pakis | 5 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 650 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 460 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 370 mm |
| Põhikasti (välimine) maht | 110630 cm³ |
| Tehnilised andmed | |
| Põhikastid (välimine) kaubaaluse kihi kohta (EL) | 8 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 40 tk |
| Funktsioonid | |
| Päritoluriik | India |