Tootja: dbramante1928
Mudel: BP15PLBU3324
EAN: 5711428033246
dbramante1928 Champs-Elysees. Karbi tüüp: Seljakott, Ekraani maksimaalne suurus: 38,1 cm (15"), Sektsioonide arv: 1, Kandesangad, Õlarihm. Kaal: 798 g. Pinnakujundus: Ühevärviline
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 38,1 cm |
| Karbi tüüp | Seljakott |
| Materjal | Nahk, Polüester |
| Toote peamine värv | Sinine |
| Brändiühilduvus | Kõik tootjad |
| Sektsioonide arv | 1 |
| Välistasku | Tagatasku, Eesmine tasku |
| Esitasku | |
| Tagatasku | |
| Kandesangad | |
| Õlarihm | |
| Kinnitamise tüüp | Tõmblukk |
| Päritoluriik | India |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 310 mm |
| Sügavus | 130 mm |
| Kõrgus | 400 mm |
| Kaal | 798 g |
| Sülearvuti sahtli mõõdud (l x s x k) | 255 x 380 x 30 mm |
| Pakendi laius | 310 mm |
| Pakendi sügavus | 130 mm |
| Pakendi kõrgus | 460 mm |
| Pakendi kaal | 824 g |
| Logistika andmed | |
| Kogus pakis | 4 tk |
| Peamise pakendi netokaal | 1,78 kg |
| Transpordikarbi netokaal | 26 g |
| Kaubaaluse brutokaal | 16,3 kg |
| Põhikasti (välimise) laius | 625 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 340 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 460 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,78 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 97750 cm³ |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 824 g |
| Tehnilised andmed | |
| Põhikastid (välimine) kaubaaluse kihi kohta (EL) | 8 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 32 tk |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Muud funktsioonid | |
| Väliste kartongpakendite kogus | 4 tk |