Tootja: dbramante1928
Mudel: AMTOPBGR5567
EAN: 5711428055675
dbramante1928 AMTOPBGR5567. Karbi tüüp: Arvutikott naistele, Ekraani maksimaalne suurus: 38,1 cm (15"), Kandesangad. Kaal: 1,5 kg. Pinnakujundus: Ühevärviline
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
dbramante1928 AMTOPBGR5567 laukku kannettavalle tietokoneelle 38,1 cm (15") Naisten laukut Vihreä | €93.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 38,1 cm |
| Karbi tüüp | Arvutikott naistele |
| Materjal | Nahk |
| Toote peamine värv | Roheline |
| Brändiühilduvus | Universaalne |
| Sugu | Emane |
| Kasutamise eluiga | Täiskasvanud |
| Integreeritud taskud | |
| Sisetasku | Lukuga tasku |
| Kandesangad | |
| Kinnitamise tüüp | Tõmblukk |
| Päritoluriik | India |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 470 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 320 mm |
| Kaal | 1,5 kg |
| Sülearvuti sahtli mõõdud (l x s x k) | 370 x 260 x 20 mm |
| Pakendi laius | 470 mm |
| Pakendi sügavus | 100 mm |
| Pakendi kõrgus | 520 mm |
| Pakendi kaal | 1,65 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Põhikastid (välimine) kaubaaluse kihi kohta (EL) | 10 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 50 tk |
| Logistika andmed | |
| Kogus pakis | 5 tk |
| Peamise pakendi netokaal | 1,61 kg |
| Põhikasti (välimise) laius | 610 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 510 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 350 mm |
| Põhikasti (välimine) maht | 108885 cm³ |