Tootja: Case Logic
Mudel: 3204641
EAN: 0085854251235
Case Logic Huxton HUXS-214 Black sülearvutikott on disainitud pakkuma usaldusväärset kaitset sinu 14-tollisele sülearvutile. Valmistatud vastupidavast polüestrist, tagab see varrukas-kott sinu seadme ohutuse nii reisil kui ka igapäevasel kasutamisel. Elegantne must värv koos ühevärvilise pinnakujundusega lisab disainile mõnevõrra sofiistikatsiooni.
200 g kaaluga Case Logic Huxton HUXS-214 on kerge ja portatiivne. Kott on õhuke, mõõtmetega 280 mm kõrgusel, 365 mm laiuses ja 30 mm sügavusel. Sülearvuti sahtli mõõdud on 348 mm x 25 mm x 243 mm, pakkudes tihedat sobivust sinu 14-tollisele sülearvutile.
See varrukas-kott on varustatud mugava esitaskuga, kus saad hoida olulisi tarvikuid või dokumente. Tõmblukk tagab turvalise sulgemise ja lihtsa juurdepääsu sinu seadmele.
Case Logic Huxton HUXS-214 on ühilduv erinevate sülearvuti brändidega tänu sellele, et see on universaalse brändiühilduvusega. Varrukas-kotti mahub sülearvuti, mille maksimaalne ekraani suurus on 35,6 cm (14").
Logistikandmete osas tuleb Case Logic Huxton HUXS-214 pakendis mõõtmetega 300 mm kõrgusel, 365 mm laiuses ja 30 mm sügavuses. See kaalub 200 g ja on pakitud individuaalselt.
See sülearvutikott kuulub Sülearvutikotid kategooriasse, pakkudes usaldusväärset kaitset ja mugavust sinu sülearvutile.
Palun pange tähele, et Case Logic Huxton HUXS-214 Black sülearvutikoti antud parameetrid, omadused ja iseloomustused on esitatud ning ei pruugi hõlmata lisaolulist teavet, mida pole täpsustatud.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
CASE LOGIC HUXTON | €21.36 |
|
www.pure-gaming.fr |
Case Logic Huxton HUXS-214 Black sacoche d'ordinateurs portables 35,6 cm (14") Housse Noir | €29.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 35,6 cm |
| Karbi tüüp | Varrukaümbris |
| Materjal | Polüester |
| Toote peamine värv | Must |
| Brändiühilduvus | Universaalne |
| Suurendatav | |
| Esitasku | |
| Välistasku | Eesmine tasku |
| Esitaskute arv | 1 |
| Kinnitamise tüüp | Tõmblukk |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 365 mm |
| Sügavus | 30 mm |
| Kõrgus | 280 mm |
| Kaal | 200 g |
| Sülearvuti sahtli mõõdud (l x s x k) | 348 x 25 x 243 mm |
| Pakendi laius | 365 mm |
| Pakendi sügavus | 30 mm |
| Pakendi kõrgus | 300 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Põhikasti (välimise) laius | 373 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 188 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 296 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,65 kg |
| Kasti või kartongist põhipakendi kogus | 6 tk |