| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
ASUS ROG Ranger Carry Sleeve 15.6 39.6 cm (15.6") Sleeve case Black | €84.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 39,6 cm |
| Karbi tüüp | Varrukaümbris |
| Materjal | Nailon, Polüester |
| Toote peamine värv | Must |
| Brändiühilduvus | Universaalne |
| Ühilduvus | 15.6" screen notebooks |
| Materjali üksikasjad | Water-Repellent |
| Tahvelarvuti sahtel | Jah |
| Kõrvaklappide koht | Jah |
| Lukustatav | Jah |
| Kandesangad | Jah |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 385 mm |
| Sügavus | 22 mm |
| Kõrgus | 280 mm |
| Kaal | 400 g |