Tootja: ASUS
Mudel: 90XB0500-BBP000
EAN: 0889349944776
ASUS ROG Ranger BP2500. Karbi tüüp: Seljakott, Ekraani maksimaalne suurus: 39,6 cm (15.6"), Sisemuse materjal: Polüester, Kandesangad. Kaal: 1,4 kg. Pinnakujundus: Muster
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Muster |
| Ekraani maksimaalne suurus | 39,6 cm |
| Karbi tüüp | Seljakott |
| Materjal | Polüester |
| Sisemuse materjal | Polüester |
| Toote peamine värv | Must |
| Vooderduse värv | Must |
| Brändiühilduvus | Kõik tootjad |
| Suurendatav | |
| Kandesangad | |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 160 mm |
| Sügavus | 340 mm |
| Kõrgus | 470 mm |
| Kaal | 1,4 kg |
| Sülearvuti sahtli mõõdud (l x s x k) | 390 x 266 x 30,1 mm |
| Mahutavus | 17 l |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |