| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
baitukas.lt |
ROG Archer Backpack 17-inch Black | €97.48 |
|
intop.lt |
Kuprinė Asus ROG Archer 17 colių BP2702Gaming | €103.64 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 43,2 cm |
| Karbi tüüp | Seljakott |
| Materjal | EVA (etüleenvinüülatsetaat), Nailon, Polüester |
| Toote peamine värv | Must |
| Brändiühilduvus | Universaalne |
| Integreeritud taskud | |
| Eemaldatav õlarihm | |
| Kaitseomadused | Veekindel |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 300 mm |
| Sügavus | 170 mm |
| Kõrgus | 520 mm |
| Kaal | 1,6 kg |
| Sülearvuti sahtli mõõdud (l x s x k) | 395 x 264 x 199 mm |
| Pakendi sisu | |
| Pakendi sisu | Bag Warranty Booklet Sticker Dividers |