| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ASUS ROG RANGER BP2701 | €103.88 |
|
www.topbiz.fr |
ASUS BP2701 ROG BACKPACK/GR 43,9 cm (17.3") Sac à dos Noir, Gris | €115.17 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Pilt |
| Ekraani maksimaalne suurus | 43,9 cm |
| Karbi tüüp | Seljakott |
| Materjal | Polüester, Polüuretaan (PU) |
| Toote peamine värv | Must, Hall |
| Brändiühilduvus | Asus |
| Sugu | Mõlemale soole sobiv |
| Kandesangad | Jah |
| Õlarihm | Jah |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 315 mm |
| Sügavus | 155 mm |
| Kõrgus | 490 mm |
| Kaal | 980 g |
| Sülearvuti sahtli mõõdud (l x s x k) | 293 x 26 x 415 mm |
| Mahutavus | 22 l |