| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Somas Acer Vero 15.6" (GP.BAG11.01T) - OReol.eu | €36.00 |
|
eltek.lv |
Etui Acer | €38.86 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 39,6 cm |
| Karbi tüüp | Varrukaümbris |
| Toote peamine värv | Hall |
| Brändiühilduvus | Universaalne |
| Sugu | Mõlemale soole sobiv |
| Kandesangad | |
| Taaskasutusmaterjal | |
| Kinnitamise tüüp | Tõmblukk |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 285 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Kaal | 168 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |