| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Acer Notebook Starter-Kit - 15, 6 Notebook-Tasche und kabellose Maus 4710180247206 aksesuārs portatīvajiem datoriem | €29.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 39,6 cm |
| Karbi tüüp | Pealt avatav kott |
| Materjal | Sünteetika |
| Toote peamine värv | Must |
| Brändiühilduvus | Acer |
| Ühilduvus | Laptops with screens up-to 15.6" |
| Päritoluriik | CHN |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 306 mm |
| Sügavus | 433 mm |
| Kõrgus | 61 mm |
| Kaal | 2 kg |
| Pakendi laius | 306 mm |
| Pakendi sügavus | 433 mm |
| Pakendi kõrgus | 61 mm |
| Pakendi kaal | 2 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Pakendi sisu | |
| Hiir kaasa arvatud | Jah |