Tootja: MSI
Mudel: CREATORPRO X17HX A13VKS-203FR
EAN: 4711377070171
MSI CreatorPro A13VKS-203FR. Toote tüüp: Sülearvuti, Toote kuju: Kokkukäiv. Protsessori perekond: Intel® Core™ i9, Protsessori mudel: i9-13980HX. Ekraani diagonaal: 43,9 cm (17.3"), HD tüüp: 4K Ultra HD, Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit. Sisemälu: 64 GB, Sisemälu tüüp: DDR5-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 2 TB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® UHD Graphics, Eraldiseisva graafika adapteri mudel: NVIDIA RTX 3500. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Pro. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i9 |
| Protsessori generatsioon | 13th gen Intel® Core™ i9 |
| Protsessori mudel | i9-13980HX |
| Protsessori võimendussagedus | 5,6 GHz |
| Tõhus põhituuma maksimaalne turbosagedus | 4 GHz |
| Jõudlus – põhituuma maksimaalne turbosagedus | 5,6 GHz |
| Protsessorituumad | 24 |
| Protsessori vahemälu | 36 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Performance cores | 8 |
| Efficient cores | 16 |
| Disain | |
| Toote tüüp | Sülearvuti |
| Toote värv | Must |
| Värvi nimi | Core Black |
| Toote kuju | Kokkukäiv |
| Originaalbrändi nimi | MSI |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 43,9 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Paneeli tüüp | Mini LED |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 43.9 cm |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| HDR-toega | Jah |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range (HDR) 1000 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 64 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Mälu kujutegur | SO-DIMM |
| Mälu (pesad x suurus) | 2 x 32 GB |
| Mälupesad | 4x SO-DIMM |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 2 TB |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 2 TB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 2 TB |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jah |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | SD |
| Võrgustumine | |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | Ei |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-kontrolleri tootja | Killer |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 2500 Mbit/s |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Eraldi graafikaadapter | Jah |
| Eraldiseisva graafikakaardiadapteri tootja | NVIDIA |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | NVIDIA RTX 3500 |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | Intel® UHD Graphics |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics |
| Integreeritud graafikakaardi 4K-tugi | Jah |
| Toetab sisseehitatud graafikasobitit 6K | Jah |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 12 GB |
| Eraldiseisva graafika mälu tüüp | GDDR6 |
| Graafikaadapteri Open GL tugi | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 3,3 kg |
| Laius | 397 mm |
| Sügavus | 330 mm |
| Kõrgus | 23 mm |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| Mini DisplayPort arv | 1 |
| Thunderbolt 4 portide arv | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Jah |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Jah |
| Laadimispordi tüüp | USB tüüp-C |
| Pakendi sisu | |
| Hiir kaasa arvatud | Jah |
| Hiire ühenduvus | Juhtmevaba |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumpolümeer (LiPo) |
| Akuelementide arv | 4 |
| Aku mahtuvus | 99 Wh |
| Klaviatuur | |
| Osutamisseade | Puuteplaat |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | RGB |
| Klaviatuuri taustvalgustusega tsoon | Klahvipõhine RGB |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 330 W |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Kõlarite võimsus | 2 W |
| Sisseehitatud bassikõlar | Jah |
| Sisseehitatud mikrofon | Jah |
| Kaamera | |
| Esikaamera | Jah |
| Esikaamera HD tüüp | HD |
| Esikaamera resolutsioonid | 1280 x 720 pikslit |
| Video salvestamise kiirus | 30 fps |
| Infrapuna (IR) kaamera | Jah |