Tootja: MSI
Mudel: BRAVO 15 C7VF-220XES
EAN: 4711377120937
MSI Bravo 15 C7VF-220XES. Toote tüüp: Sülearvuti, Toote kuju: Kokkukäiv. Protsessori perekond: AMD Ryzen™ 7, Protsessori mudel: 7735HS, Protsessori sagedus: 3,2 GHz. Ekraani diagonaal: 39,6 cm (15.6"), HD tüüp: Full HD, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit. Sisemälu: 32 GB, Sisemälu tüüp: DDR5-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 1 TB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: AMD Radeon 680M, Eraldiseisva graafika adapteri mudel: NVIDIA GeForce RTX 4050. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 7 |
| Protsessori mudel | 7735HS |
| Protsessori sagedus | 3,2 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4,75 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Protsessori vahemälu | 16 MB |
| Disain | |
| Toote tüüp | Sülearvuti |
| Toote värv | Must |
| Toote kuju | Kokkukäiv |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 39,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Full HD |
| Peegeldumisvastane ekraan | Jah |
| RGB-värviruum | NTSC |
| Värvigamma | 45 protsenti |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Mälu | |
| Sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Mälu taktsagedus | 4800 MHz |
| Mälu (pesad x suurus) | 2 x 16 GB |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 1 TB |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 1 TB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 1 TB |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express |
| NVMe | Jah |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Ei |
| Võrgustumine | |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | Ei |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-kontrolleri tootja | Realtek |
| Bluetooth | Jah |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Eraldi graafikaadapter | Jah |
| Eraldiseisva graafikakaardiadapteri tootja | NVIDIA |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | AMD Radeon |
| Pardagraafika adapteri mudel | AMD Radeon 680M |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 6 GB |
| Eraldiseisva graafika mälu tüüp | GDDR6 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 2.35 kg |
| Laius | 359 mm |
| Sügavus | 259 mm |
| Kõrgus | 24,9 mm |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Jah |
| Klaviatuur | |
| Osutamisseade | Puuteplaat |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Sinine |
| Aku | |
| Akuelementide arv | 3 |
| Aku mahtuvus | 53,5 Wh |
| Aku kaal | 211 g |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 200 W |
| Audio | |
| Helisüsteem | NAHIMIC 3 |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Kõlarite tootja | Nahimic |
| Kõlarite võimsus | 2 W |
| Kaamera | |
| Esikaamera | Jah |
| Esikaamera HD tüüp | HD |