Tootja: Microsoft
Mudel: SKR-00005
EAN: 0889842597578
Microsoft Surface Book 3. Toote tüüp: Hübriid (kaks ühes), Toote kuju: Vahetatav (lahtivõetav). Protsessori perekond: Intel® Core™ i5, Protsessori mudel: i5-1035G7, Protsessori sagedus: 1,2 GHz. Ekraani diagonaal: 34,3 cm (13.5"), Ekraani resolutsioon: 3000 x 2000 pikslit, Puutetundlik ekraan. Sisemälu: 8 GB, Sisemälu tüüp: LPDDR4x-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 256 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® Iris™ Plus Graphics. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 10 Pro. Toote värv: Plaatina
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori generatsioon | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-1035G7 |
| Protsessori sagedus | 1.2 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 3.7 GHz |
| Protsessori harud | 8 |
| Süsteemi siinikiirus | 4 GT/s |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori vahemälu | 6 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori pesa | BGA 1526 |
| Protsessori litograafia | 10 nm |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 15 W |
| Seadistatav TDP ülemväärtuse sagedus | 1,5 GHz |
| Seadistatav TDP ülemväärtus | 25 W |
| Seadistatav TDP-alamväärtus | 12 W |
| Seadistatav TDP alamväärtuse sagedus | 0,8 GHz |
| Tjunction | 100 °C |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| Disain | |
| Toote tüüp | Hybrid (2-in-1) |
| Toote värv | Plaatina |
| Toote kuju | Vahetatav (lahtivõetav) |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 34.3 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3000 x 2000 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| Puutetundliku ekraani tüüp | Mahtuvustajur |
| Loomulik kuvasuhe | 3:2 |
| Pikslite tihedus | 267 punkti tolli kohta |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1600:1 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR4x-SDRAM |
| Mälu taktsagedus | 3733 MHz |
| Mälu kujutegur | On-board |
| Maksimaalne sisemälu | 8 GB |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 256 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 256 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| Optilise seadme tüüp | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Ühilduvad mälukaardid | SDXC |
| Võrgustumine | |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® Iris™ Plus Graphics |
| Integreeritud graafikaadapteri baassagedus | 300 MHz |
| Integreeritud graafikaadapteri dünaamiline sagedus | 1050 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi DirectX-i versioon | 12.0 |
| Integreeritud graafikakaardi OpenGL-i versioon | 4.5 |
| Integreeritud graafikakaardi ID | 0x8A52 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,53 kg |
| Laius | 312 mm |
| Sügavus | 232 mm |
| Kõrgus (esikülg) | 1,5 cm |
| Kõrgus(tagakülg) | 2,3 cm |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Laadimispordi tüüp | Surface Connect |
| Klaviatuur | |
| Osutamisseade | Puutepadi |
| Klaviatuuri taustavalgus | |
| Numbriklaviatuur | |
| Chiclet-stiilis klaviatuur | |
| Täismõõdus klaviatuur | |
| Aku | |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 15,5 h |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| Audio | |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Mikrofonide arv | 2 |
| Sisseehitatud mikrofon | |
| Turvalisus | |
| Windows Hello | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | |
| Kaamera | |
| Esikaamera | |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 5 MP |
| Esikaamera HD tüüp | Full HD |
| Tagakaamera | |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Tagakaamera HD tüüp | Full HD |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Ooterežiim | |
| Execute Disable Bit | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Quick Sync videotehnoloogia | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0, AVX-512 |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Lisavõimalused | |
| Protsessori ARK ID | 196592 |
| Protsessori pakendi suurus | 50 x 25 mm |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel® OS Guard | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | |
| Toimimine | |
| Kiirendusmõõtur | |
| Ümbritseva valguse andur | |
| Lähedussensor | |
| Näidusensor | |
| Güroskoop | |