Tootja: Lenovo
Mudel: 82WU009DPB
EAN: 0197531230409
Lenovo Yoga Slim. Toote tüüp: Sülearvuti, Toote kuju: Kokkukäiv. Protsessori perekond: Intel® Core™ i5, Protsessori mudel: i5-1240P. Ekraani diagonaal: 35,6 cm (14"), HD tüüp: WUXGA, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1200 pikslit. Sisemälu: 16 GB, Sisemälu tüüp: LPDDR5-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 512 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel Iris Xe Graphics. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Home. Toote värv: Hall. Kaal: 1,35 kg
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori generatsioon | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-1240P |
| Protsessori võimendussagedus | 4,7 GHz |
| Tõhus põhituuma maksimaalne turbosagedus | 3.4 GHz |
| Jõudlus – põhituuma maksimaalne turbosagedus | 4,7 GHz |
| Protsessorituumad | 12 |
| Protsessori vahemälu | 18 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Emaplaadi kiip | Intel® SoC |
| Disain | |
| Toote tüüp | Sülearvuti |
| Toote värv | Hall |
| Värvi nimi | Storm Grey |
| Toote kuju | Kokkukäiv |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 35,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | WUXGA |
| Paneeli tüüp | OLED-ekraan |
| LED-tagantvalgustus | Jah |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| Ekraani pind | Läige |
| Ekraani heledus | 400 cd/m² |
| RGB-värviruum | DCI-P3 |
| Värvigamma | 100 protsenti |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 100000:1 |
| HDR-toega | Jah |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | Dolby Vision |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5-SDRAM |
| Mälu kujutegur | On-board |
| Mälu taktsagedus | 4800 MHz |
| Maksimaalne sisemälu | 16 GB |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 512 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jah |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Integreeritud kaardilugeja | Ei |
| Võrgustumine | |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | Ei |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Ethernet LAN | Ei |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| WWAN | Ei ole paigaldatud |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Operatsioonisüsteemi keel | Poola |
| Proovitarkvara | Office |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| 3 | Intel |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | Intel Iris Xe Graphics |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel Iris Xe Graphics |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,35 kg |
| Laius | 312 mm |
| Sügavus | 221 mm |
| Kõrgus | 14,9 mm |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt 4 portide arv | 2 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Jah |
| USB C-tüüpi DisplayPort vahelduvrežiim | Jah |
| USB Power Delivery | Jah |
| USB Sleep-and-Charge funktsioon | Yes |
| USB Sleep-and-Charge pesad | 1 |
| Klaviatuur | |
| Osutamisseade | Puuteplaat |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Numbriklaviatuur | Ei |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumpolümeer (LiPo) |
| Aku mahtuvus | 65 Wh |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 9,4 h |
| Pideva video taasesituse aeg | 16,2 h |
| Kiirlaadimine | Jah |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| Audio | |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Kõlarite võimsus | 2 W |
| Mikrofonide arv | 2 |
| Sisseehitatud mikrofon | Jah |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Windows Hello | Jah |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | 2.0 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Salasõna kaitse | Yes |
| Paroolikaitse tüüp | BIOS, HDD, Supervisor, Kasutaja |
| Kaamera | |
| Esikaamera | Jah |
| Esikaamera HD tüüp | Full HD |
| Esikaamera resolutsioonid | 1920 x 1080 pikslit |
| Infrapuna (IR) kaamera | Jah |
| Privaatkaamera | Jah |
| Privaatsuse tüüp | Privaatsust tagav veebikaamera kate |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, EPEAT Gold, RoHS |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 5 - 43 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 8 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Suurim tarnekõrgus | 3048 m |