Tootja: Lenovo
Mudel: 21BX000WFR
EAN: 0196800249562
Lenovo ThinkPad X13s. Toote tüüp: Sülearvuti, Toote kuju: Kokkukäiv. Protsessori perekond: Qualcomm Snapdragon, Protsessori mudel: 8cx Gen 3, Protsessori sagedus: 3 GHz. Ekraani diagonaal: 33,8 cm (13.3"), HD tüüp: WUXGA, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1200 pikslit. Sisemälu: 16 GB, Sisemälu tüüp: LPDDR4x-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 256 GB, Salvestusseade: SSD. Mobiilsidevõrgu põlvkond: 5G. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Pro. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Qualcomm |
| Protsessori perekond | Qualcomm Snapdragon |
| Protsessori mudel | 8cx Gen 3 |
| Protsessori sagedus | 3 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Emaplaadi kiip | Qualcomm SoC |
| Disain | |
| Toote tüüp | Sülearvuti |
| Toote värv | Must |
| Värvi nimi | Thunder Black |
| Toote kuju | Kokkukäiv |
| Korpuse materjal | Magneesium, Alumiinium, Klaaskiududega tugevdatud plast (GFRP) |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 33,8 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | WUXGA |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| LED-tagantvalgustus | |
| Peegeldumisvastane ekraan | |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| Värvigamma | 100 protsenti |
| RGB-värviruum | sRGB |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1500:1 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR4x-SDRAM |
| Mälu taktsagedus | 4266 MHz |
| Mälu kujutegur | On-board |
| Maksimaalne sisemälu | 16 GB |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 256 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 256 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| NVMe | |
| Pooljuhtketta liides | NVMe, PCI Express 4.0 |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Optilise seadme tüüp | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Operatsioonisüsteemi keel | Prantsuse keel |
| Võrgustumine | |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 5G |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| WLAN-kontrolleri tootja | Qualcomm |
| Ethernet LAN | |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| WWAN | Installed |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Pardagraafika adapteri mudel | Qualcomm Adreno 690 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,06 kg |
| Laius | 298,7 mm |
| Sügavus | 206,4 mm |
| Kõrgus | 13,4 mm |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 2 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | |
| USB C-tüüpi DisplayPort vahelduvrežiim | |
| USB Power Delivery | |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumpolümeer (LiPo) |
| Aku mahtuvus | 49,5 Wh |
| Klaviatuur | |
| Osutamisseade | ThinkPad UltraNav |
| Klaviatuuri keel | Prantsuse |
| Klaviatuuri taustavalgus | |
| Numbriklaviatuur | |
| Vedelikukindel klaviatuur | |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| Audio | |
| Helikiip | WCD9385 |
| Helisüsteem | Dolby Audio |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Kõlarite võimsus | 2 W |
| Sisseehitatud mikrofon | |
| Turvalisus | |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Nutikaardi lugeja | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | 2.0 |
| Salasõna kaitse | |
| Paroolikaitse tüüp | Sisselülitatud, Supervisor |
| Kaamera | |
| Esikaamera | |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 5 MP |
| Infrapuna (IR) kaamera | |
| Privaatkaamera | |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS, TCO, ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | ErP Lot 3, MIL-STD-810H |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 5 - 43 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 8 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |