Tootja: Lenovo
Mudel: 20U90043MH
EAN: 0194778844314
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 8. Toote tüüp: Sülearvuti, Toote kuju: Kokkukäiv. Protsessori perekond: Intel® Core™ i5, Protsessori mudel: i5-10210U, Protsessori sagedus: 1,6 GHz. Ekraani diagonaal: 35,6 cm (14"), HD tüüp: Full HD, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit. Sisemälu: 16 GB, Sisemälu tüüp: LPDDR3-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 256 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® UHD Graphics. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 10 Pro. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori generatsioon | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-10210U |
| Protsessori sagedus | 1,6 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4,2 GHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori vahemälu | 6 MB |
| Emaplaadi kiip | Intel® SoC |
| Seadistatav TDP ülemväärtuse sagedus | 2,1 GHz |
| Seadistatav TDP ülemväärtus | 25 W |
| Seadistatav TDP-alamväärtus | 10 W |
| Seadistatav TDP alamväärtuse sagedus | 0,8 GHz |
| Disain | |
| Toote tüüp | Sülearvuti |
| Toote värv | Must |
| Värvi nimi | Black, Paint |
| Toote kuju | Kokkukäiv |
| Korpuse materjal | Süsinikkiud, Magneesium |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 35,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Peegeldumisvastane ekraan | Jah |
| Ekraani heledus | 400 cd/m² |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR3-SDRAM |
| Mälu kujutegur | On-board |
| Maksimaalne sisemälu | 16 GB |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 256 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 256 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| Integreeritud kaardilugeja | Ei |
| Võrgustumine | |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | Ei |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| WLAN kontrolleri mudel | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| WLAN-kontrolleri tootja | Intel |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| NFC-tehnoloogia | Jah |
| WWAN | Installed |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Windows 11 tasuta versiooniuuendus | Ei |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,09 kg |
| Laius | 323 mm |
| Sügavus | 217 mm |
| Kõrgus | 14,9 mm |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4b |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | Jah |
| USB Power Delivery | Jah |
| USB Sleep-and-Charge funktsioon | Yes |
| USB Sleep-and-Charge pesad | 1 |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumpolümeer (LiPo) |
| Aku mahtuvus | 51 Wh |
| Klaviatuur | |
| Osutamisseade | ThinkPad UltraNav |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Numbriklaviatuur | Ei |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Vedelikukindel klaviatuur | Jah |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| Turvalisus | |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | 2.0 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Salasõna kaitse | Yes |
| Paroolikaitse tüüp | HDD, Sisselülitatud, Supervisor |
| Audio | |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 4 |
| Mikrofonide arv | 4 |
| Sisseehitatud mikrofon | Jah |
| Kaamera | |
| Esikaamera | Jah |
| Infrapuna (IR) kaamera | Jah |
| Privaatkaamera | Jah |
| Privaatsuse tüüp | Privaatsust tagav veebikaamera kate |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | Jah |
| Ooterežiim | Jah |
| Intel®i paindlik ligipääs mälule (Flex Memory Access) | Jah |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Jah |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | Jah |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | No |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | Ei |
| Intel® 64 | Jah |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | No |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| Lisavõimalused | Ei |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, EPEAT Gold, RoHS, TCO |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 5 - 43 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 8 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |