Tootja: HP
Mudel: 2D338EA
EAN: 0194850688249
HP Chromebook 11A G8 EE. Toote tüüp: Chromebook, Toote kuju: Kokkukäiv. Protsessori perekond: AMD A4, Protsessori mudel: A4-9120C, Protsessori sagedus: 1,6 GHz. Ekraani diagonaal: 29,5 cm (11.6"), HD tüüp: HD, Ekraani resolutsioon: 1366 x 768 pikslit. Sisemälu: 4 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 32 GB, Salvestusseade: eMMC. Pardagraafika adapteri mudel: AMD Radeon R4. Installitud operatsioonisüsteem: ChromeOS. Toote värv: Hall
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori perekond | AMD A4 |
| Protsessori mudel | A4-9120C |
| Protsessori sagedus | 1,6 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 2,4 GHz |
| Protsessori harud | 2 |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori vahemälu | 1 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 |
| Protsessori litograafia | 28 nm |
| Disain | |
| Toote tüüp | Chromebook |
| Toote värv | Hall |
| Toote kuju | Kokkukäiv |
| Päritoluriik | Hiina |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 29,5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1366 x 768 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | HD |
| Paneeli tüüp | SVA |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| LED-tagantvalgustus | |
| Peegeldumisvastane ekraan | |
| Ekraani heledus | 220 cd/m² |
| Värvigamma | 45 protsenti |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 29,5 cm |
| RGB-värviruum | NTSC |
| Mälu | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälu kujutegur | SO-DIMM |
| Mälu taktsagedus | 1866 MHz |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 4 GB |
| Mälupesad | 1x SO-DIMM |
| Maksimaalne sisemälu | 4 GB |
| ECC | |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 32 GB |
| Salvestusseade | eMMC |
| Välkmälu | 32 GB |
| Optilise seadme tüüp | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash), SDHC, SDXC |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | ChromeOS |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Võrgustumine | |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | |
| WiFi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| WLAN-kontrolleri tootja | Realtek |
| Ethernet LAN | |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Pardagraafika adapteri mudel | AMD Radeon R4 |
| Integreeritud graafikaadapteri baassagedus | 600 MHz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1.37 kg |
| Laius | 295 mm |
| Sügavus | 205.3 mm |
| Kõrgus | 18,8 mm |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| HP kõlari tüüp | HP Dual Speakers |
| HP esikaamera | HP Webcam |
| HP segment | Business |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 2 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | |
| Klaviatuur | |
| Osutamisseade | Puuteplaat |
| Numbriklaviatuur | |
| Chiclet-stiilis klaviatuur | |
| Vedelikukindel klaviatuur | |
| Täismõõdus klaviatuur | |
| Klaviatuuri erifunktsioonid | Diebstahlsicher und spritzwassergeschützt |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumpolümeer (LiPo) |
| Akuelementide arv | 2 |
| Aku mahtuvus | 47 Wh |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 45 W |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Sisseehitatud mikrofon | |
| Kaamera | |
| Esikaamera | |
| Esikaamera HD tüüp | HD |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84713000 |
| Jätkusuutlikkus | |
| Säästvad tehnoloogiad ja materjalid | Low Halogen; TCO 8.0 certified |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 67 mm |
| Pakendi sügavus | 435 mm |
| Pakendi kõrgus | 260 mm |