Tootja: Fujitsu
Mudel: VFY:Q7312MP5AMDE
EAN: 4065221864509
Fujitsu STYLISTIC Q7312. Toote tüüp: Hübriid (kaks ühes), Toote kuju: Vahetatav (lahtivõetav). Protsessori perekond: Intel® Core™ i5, Protsessori mudel: i5-1235U. Ekraani diagonaal: 33,8 cm (13.3"), HD tüüp: Full HD, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Puutetundlik ekraan. Sisemälu: 16 GB, Sisemälu tüüp: LPDDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 512 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel Iris Xe Graphics. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Pro. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-1235U |
| Protsessori võimendussagedus | 4,4 GHz |
| Protsessorituumad | 10 |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Seadistatav TDP-alamväärtus | 12 W |
| Disain | |
| Toote tüüp | Hybrid (2-in-1) |
| Toote värv | Must |
| Toote kuju | Vahetatav (lahtivõetav) |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 33,8 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | Full HD |
| Peegeldumisvastane ekraan | |
| Ekraani heledus | 400 cd/m² |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1500:1 |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR4-SDRAM |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 512 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Optilise seadme tüüp | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Ühilduvad mälukaardid | SD |
| Võrgustumine | |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | |
| 4G-standardid | LTE |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN kontrolleri mudel | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| WWAN | Installed |
| WWAN-i kontroller | LTE Quectel EM120R-GL |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel Iris Xe Graphics |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 800 g |
| Laius | 315 mm |
| Sügavus | 200,9 mm |
| Kõrgus | 10,5 mm |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Intel® Thunderbolt 4 | |
| Thunderbolt 4 portide arv | 1 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | |
| Laadimispordi tüüp | Alaldi sisendi pesa |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Akuelementide arv | 3 |
| Aku mahtuvus | 38 Wh |
| Kiirlaadimine | |
| Klaviatuur | |
| Numbriklaviatuur | |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| AC-adapteri sagedus | 50/60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| Turvalisus | |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | 2.0 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Mikrofonide arv | 2 |
| Sisseehitatud mikrofon | |
| Kaamera | |
| Esikaamera | |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 0,9 MP |
| Esikaamera HD tüüp | HD |
| Infrapuna (IR) kaamera | |
| Tagakaamera | |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 5 MP |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Lisavõimalused | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Execute Disable Bit | |
| Intel®i paindlik ligipääs mälule (Flex Memory Access) | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Toimimine | |
| Elektrooniline kompass | |
| Güroskoop | |
| Ümbritseva valguse andur | |
| Lähedussensor | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |