Tootja: ASUS
Mudel: K3400PH-KM211R
EAN: 4711081487319
ASUS VivoBook Pro 14 OLED K3400PH-KM211R. Toote tüüp: Sülearvuti, Toote kuju: Kokkukäiv. Protsessori perekond: Intel® Core™ i7, Protsessori mudel: i7-11370H, Protsessori sagedus: 3,3 GHz. Ekraani diagonaal: 35,6 cm (14"), HD tüüp: WQXGA+, Ekraani resolutsioon: 2880 x 1800 pikslit. Sisemälu: 16 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 1000 GB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel Iris Xe Graphics. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 10 Pro. Toote värv: Sinine
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori generatsioon | 11th gen Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | i7-11370H |
| Protsessori sagedus | 3,3 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.8 GHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Seadistatav TDP ülemväärtuse sagedus | 3,3 GHz |
| Seadistatav TDP ülemväärtus | 35 W |
| Seadistatav TDP alamväärtuse sagedus | 3 GHz |
| Seadistatav TDP-alamväärtus | 28 W |
| Disain | |
| Toote tüüp | Sülearvuti |
| Toote värv | Blue |
| Värvi nimi | Quiet Blue |
| Toote kuju | Kokkukäiv |
| Korpuse materjal | Plast |
| Turu positsiooneerimine | Kodu |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 35,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2880 x 1800 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | WQXGA+ |
| Paneeli tüüp | OLED-ekraan |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| Ekraani pind | Läige |
| Värvigamma | 100 protsenti |
| RGB-värviruum | DCI-P3 |
| Ekraani reageerimisaja tõus/langus | 0.2 ms |
| Ekraani värvide arv | 1,073 miljard värvi |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälu kujutegur | On-board |
| Maksimaalne sisemälu | 16 GB |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 1000 GB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Pooljuhtketta liides | NVMe, PCI Express 3.0 |
| NVMe | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Optilise seadme tüüp | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Võrgustumine | |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Ethernet LAN | |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Proovitarkvara | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafikakaardiadapteri tootja | NVIDIA |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | NVIDIA® GeForce® GTX 1650 |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel Iris Xe Graphics |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 4 GB |
| Eraldiseisva graafika mälu tüüp | GDDR6 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,4 kg |
| Laius | 317,4 mm |
| Sügavus | 228,5 mm |
| Kõrgus (esikülg) | 1,92 cm |
| Kõrgus(tagakülg) | 1,93 cm |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Thunderbolt 4 portide arv | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | |
| Laadimispordi tüüp | Alaldi sisendi pesa |
| Toiteadapteri pistik | 4.5 mm |
| USB C-tüüpi DisplayPort vahelduvrežiim | |
| USB Power Delivery | |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Akuelementide arv | 3 |
| Aku mahtuvus | 63 Wh |
| Klaviatuur | |
| Osutamisseade | NumberPad |
| Numbriklaviatuur | |
| Klaviatuuri taustavalgus | |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 120 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundvool | 6 A |
| AC-adapteri väljundpinge | 20 V |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | |
| Audio | |
| Kõlarite tootja | Harman Kardon |
| Sisseehitatud mikrofon | |
| Kaamera | |
| Esikaamera | |
| Esikaamera HD tüüp | HD |
| Privaatkaamera | |
| Privaatsuse tüüp | Privaatsust tagav veebikaamera kate |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Ooterežiim | |