Tootja: D-Link
Mudel: GO-SW-8E/E
EAN: 0790069388286
D-Link GO-SW-8E/E on võrgulüliti, mis pakub kiiret Etherneti ühenduvust kaheksa RJ-45 pordi abil. See lüliti toetab IEEE 802.3, IEEE 802.3az ja IEEE 802.3x võrgustandardeid, mistõttu on see usaldusväärne ja tõhus valik väikeste kodus- ja kontorivõrkude jaoks. GO-SW-8E/E lüliti on disainitud LED-indikaatoritega, et võrguaktiivsust oleks lihtne jälgida, ning see on varustatud täisdupleksivõimalusega sujuva andmeedastuse saavutamiseks. Lisaks toetab see hiigelkaadrite, ladusta-ja-edasta ülekandeid ja MAC-aadresside tabelit koos 2000 kirjega.
GO-SW-8E/E lüliti on sobiv töötemperatuur vahemikus 0-40℃ ja suhteline niiskus vahemikus 10-90%, mistõttu on see sobiv väikeste kontorite keskkondadesse. Selle kompaktne disain võimaldab lihtsat paigaldamist ja riiulisse paigutamise funktsioon tagab sujuva integreerimise võrgukappi. Lüliti kaal ja mõõtmed on vastavalt 23,8 mm x 141,5 mm x 78,5 mm, samas kui pakendi kaal on 282,8 g ja pakendi mõõtmed on 158 mm x 94 mm x 104 mm.
GO-SW-8E/E lüliti ei toeta Power over Ethernet (PoE) funktsionaalsust ja selle toiteühendus on kujul DC-in pesasse. See lüliti on valge värvusega ja sobib ideaalselt paigaldamiseks kodus või väikestes kontorites. Lisaks on lüliti transpordiks varustatud kastiga, millest igaüks mahutab maksimaalselt 20 ühikut.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Virnastatav | |
| Toote värv | Valge |
| LED-indikaatorid | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Pesad & liidesed | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 8 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Fast Ethernet (10/100) |
| Toitepistmik | Alaldi sisendi pesa |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | |
| Andmeedastus | |
| MAC-aadresside tabel | 2000 sisestust |
| Ladusta-ja-edasta | |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x |
| 10G-tugi | |
| Täisdupleks | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 141,5 mm |
| Sügavus | 78,5 mm |
| Kõrgus | 23,8 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Tehnilised andmed | |
| Kaubaaluse kogukaal (meri) | 333,7 kg |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 110 cm |
| Transpordikasti laius | 21,1 cm |
| Transpordikasti pikkus | 54,3 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 35 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 6,28 kg |
| Kaubaaluse kõrgus (meri) | 188,5 cm |
| Tooteid kaubaaluse kohta (meri) | 1000 tk |
| Transpordikarbi netokaal | 3,82 kg |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (meri) | 50 tk |
| Kaubaaluse kogukaal (õhk) | 333,7 kg |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (õhk) | 50 tk |
| Kaubaaluse kõrgus (õhk) | 188,5 cm |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 20 tk |
| Kogus aluse kohta (õhk) | 1000 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Toite LED-indikaator | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 104 mm |
| Pakendi sügavus | 158 mm |
| Pakendi kõrgus | 94 mm |
| Pakendi kaal | 282,8 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |