Tootja: ASUS
Mudel: 90NX02A1-M05890
EAN: 4711081258018
ASUS Chromebook C204MA-GJ0438. Toote tüüp: Chromebook, Toote kuju: Kokkukäiv. Protsessori perekond: Intel® Celeron® N, Protsessori mudel: N4020, Protsessori sagedus: 1,1 GHz. Ekraani diagonaal: 29,5 cm (11.6"), HD tüüp: HD, Ekraani resolutsioon: 1366 x 768 pikslit. Sisemälu: 4 GB, Sisemälu tüüp: LPDDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 32 GB, Salvestusseade: eMMC. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® UHD Graphics 600. Installitud operatsioonisüsteem: ChromeOS. Toote värv: Hall
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
ASUS Chromebook C204MA-GJ0438 N4020 29,5 cm (11.6") HD Intel Celeron N 4 Go LPDDR4-SDRAM 32 Go eMMC Wi-Fi 5 (802.11ac) C | €221.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Celeron® N |
| Protsessori mudel | N4020 |
| Protsessori sagedus | 1,1 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori vahemälu | 4 MB |
| Disain | |
| Toote tüüp | Chromebook |
| Toote värv | Hall |
| Värvi nimi | Dark Grey |
| Toote kuju | Kokkukäiv |
| Turu positsiooneerimine | Kodu |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 29,5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1366 x 768 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | HD |
| LED-tagantvalgustus | |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Peegeldumisvastane ekraan | |
| Ekraani heledus | 200 cd/m² |
| RGB-värviruum | NTSC |
| Mälu | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR4-SDRAM |
| Mälu kujutegur | On-board |
| Maksimaalne sisemälu | 4 GB |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 32 GB |
| Salvestusseade | eMMC |
| Optilise seadme tüüp | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Võrgustumine | |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN | |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | ChromeOS |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics 600 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,2 kg |
| Laius | 292 mm |
| Sügavus | 199 mm |
| Kõrgus (esikülg) | 1,95 cm |
| Kõrgus(tagakülg) | 2,01 cm |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 2 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | |
| USB C-tüüpi DisplayPort vahelduvrežiim | |
| USB Power Delivery | |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Akuelementide arv | 3 |
| Klaviatuur | |
| Osutamisseade | Puuteplaat |
| Numbriklaviatuur | |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 45 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundvool | 3 A |
| AC-adapteri väljundpinge | 15 V |
| Turvalisus | |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kaamera | |
| Esikaamera | |
| Esikaamera HD tüüp | HD |
| Audio | |
| Sisseehitatud mikrofon | |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Lisavõimalused | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Ooterežiim | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Execute Disable Bit | |
| Tehnilised andmed | |
| Remonditavuse indeks | 6.2 |