Tootja: Acer
Mudel: NX.HUVEG.007
EAN: 4710886323778
Acer CP311-3H-K7MM. Toote tüüp: Chromebook, Toote kuju: Muudetav (Folder). Protsessori perekond: MediaTek, Protsessori mudel: MT8183, Protsessori sagedus: 2 GHz. Ekraani diagonaal: 29,5 cm (11.6"), HD tüüp: HD, Ekraani resolutsioon: 1366 x 768 pikslit, Puutetundlik ekraan. Sisemälu: 4 GB, Sisemälu tüüp: LPDDR4x-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 64 GB, Salvestusseade: Välk. Installitud operatsioonisüsteem: ChromeOS. Toote värv: Hõbe
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | MediaTek |
| Protsessori perekond | MediaTek |
| Protsessori mudel | MT8183 |
| Protsessori sagedus | 2 GHz |
| Disain | |
| Toote tüüp | Chromebook |
| Toote värv | Hõbe |
| Toote kuju | Convertible (Folder) |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 29,5 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1366 x 768 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | HD |
| Paneeli tüüp | IPS |
| LED-tagantvalgustus | |
| Mälu | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR4x-SDRAM |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 64 GB |
| Salvestusseade | Välk |
| Välkmälu | 64 GB |
| Optilise seadme tüüp | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Võrgustumine | |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 4.2 |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | ChromeOS |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | ARM Mali-G72 MP3 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,2 kg |
| Laius | 290 mm |
| Sügavus | 206 mm |
| Kõrgus | 18,8 mm |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Akuelementide arv | 2 |
| Aku mahutavus | 4670 mAh |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 16 h |
| Klaviatuur | |
| Osutamisseade | Puuteplaat |
| Numbriklaviatuur | |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 45 W |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Sisseehitatud mikrofon | |