Tootja: Acer
Mudel: NX.K9WEG.009
Acer Aspire 5 A515-57G-73UP. Toote tüüp: Sülearvuti, Toote kuju: Kokkukäiv. Protsessori perekond: Intel® Core™ i7, Protsessori mudel: i7-1260P. Ekraani diagonaal: 39,6 cm (15.6"), HD tüüp: 2K, Ekraani resolutsioon: 2560 x 1440 pikslit. Sisemälu: 16 GB, Sisemälu tüüp: DDR4-SDRAM. Salvestusmaht kokku: 1 TB, Salvestusseade: SSD. Pardagraafika adapteri mudel: Intel Iris Xe Graphics, Eraldiseisva graafika adapteri mudel: NVIDIA GeForce RTX 2050. Installitud operatsioonisüsteem: Windows 11 Home. Toote värv: Hall
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori generatsioon | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | i7-1260P |
| Protsessori võimendussagedus | 4,7 GHz |
| Protsessorituumad | 12 |
| Protsessori vahemälu | 18 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Seadistatav TDP-alamväärtus | 20 W |
| Disain | |
| Toote tüüp | Sülearvuti |
| Toote värv | Hall |
| Värvi nimi | Steel Grey |
| Toote kuju | Kokkukäiv |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 39,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1440 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| HD tüüp | 2K |
| LED-tagantvalgustus | |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 39,6 cm |
| Mälu | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Salvesti | |
| Salvestusmaht kokku | 1 TB |
| Salvestusseade | SSD |
| SSD-ketta kogumaht | 1 TB |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Pooljuhtketta maht | 1 TB |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express |
| Optilise seadme tüüp | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Võrgustumine | |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 100,1000 Mbit/s |
| Tarkvara | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Eraldiseisva graafikakaardiadapteri tootja | NVIDIA |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Sisemodemi graafikaadapteri perekond | Intel Iris Xe Graphics |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel Iris Xe Graphics |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 4 GB |
| Eraldiseisva graafika mälu tüüp | GDDR6 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,8 kg |
| Laius | 362,9 mm |
| Sügavus | 237,8 mm |
| Kõrgus | 17,9 mm |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa | |
| Klaviatuur | |
| Osutamisseade | Puuteplaat |
| Numbriklaviatuur | |
| Klaviatuuri taustavalgus | |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Akuelementide arv | 3 |
| Aku mahtuvus | 50 Wh |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 7 h |
| Võimsus | |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Sisseehitatud mikrofon | |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |